14
18

“Włoskie wakacje” – gdzie obejrzeć film online?

“Włoskie wakacje” (“Made in Italy”) to film produkcji brytyjsko-włoskiej, w reżyserii Jamesa D’Arcy, który odpowiada również za scenariusz. To wspaniały film dla osób w każdym wieku, który można oglądać w każdej części roku. Obejrzany w lecie pozwala natychmiast odczuć chęć odwiedzenia Włoch. Z kolei w zimniejszym okresie wzbudza tęsknotę za wakacjami. Propozycja z 2020 roku wyróżnia się przede wszystkim pięknymi widokami. Malownicza Toskania jest miejscem, gdzie wszystko może się wydarzyć, a bohaterowie będą mieli szansę całkowicie zmienić swoje życie!

O czym jest film “Włoskie wakacje”?

We “Włoskich wakacjach” są dwie główne role. To ojciec i syn, Robert i Jack, którego grają pozostający w takich samych relacjach aktorzy: Liam Neeson i Micheál Richardson. Panowie w filmie nie mają zbyt dobrych relacji, jednak będą mieli szansę to zmienić. Motywem przewodnim filmu jest sprzedaż ich rodzinnego domu w Toskanii, we Włoszech. Na co dzień mieszkają w Londynie, jednak gdy Jack potrzebuje pieniędzy wpada na pomysł, by sprzedać starą willę, która od wielu lat nie jest użytkowana. Wydaje im się, że wszystko odbędzie się błyskawicznie, jednak na miejscu okazuje się, że dom będzie wymagał gruntownego remontu. Wraz z jego odbudowywaniem będą też mieli szansę odbudować swoje życie. “Włoskie wakacje” to piękny film, który jest trochę wesoły, a trochę smutny – nie jest to jednak ani w pełni komedia, ani dramat. To lekki film, jednocześnie mówiący o ważnych kwestiach – poszukiwaniu siebie i akceptowaniu przeszłości, a także o bardziej raźnym patrzeniu w przyszłość. We “Włoskich wakacjach” możemy się choć na chwilę przenieść do malowniczego zakątka Włoch i poznać tamtejszych ludzi. Wspaniałe krajobrazy są bardzo mocnym punktem obrazu!

Gdzie można obejrzeć film “Włoskie wakacje”?

Włoskie wakacje” dostępne są już w legalnej telewizji internetowej. To wygodna forma – idealna dla współczesnego widza. Można obejrzeć dowolny program – film, serial, kabaret – w dowolnej chwili. Nie trzeba już czekać na emisję danego odcinka czy filmu w normalnej telewizji. Zasiada się przed ekranem komputera, smartfona czy tabletu i ogląda wybrany film z rodziną, przyjaciółmi lub samodzielnie. Dzięki “Włoskim wakacjom” można przeżyć niesamowite chwile w Toskanii – pięknym rejonie Włoch. Po seansie na pewno wiele osób odczuje chęć odwiedzenia tego regionu i rozsmakowania się w miejscowych pysznościach oraz nacieszenia się wspaniałymi widokami. Emitowanie filmu “Włoskie wakacje” w legalnej telewizji internetowej to zaś szansa na chwilowe oderwanie się od rzeczywistości i przeniesienie do Włoch natychmiast. Na pewno każdy będzie pod urokiem tej ciekawej opowieści!