20
38

Kogel Mogel 3 – kontynuacja hitu z 1988 roku jest już w Internecie!

Kogel Mogel 3, film – kontynuacja hitu Kogel Mogel sprzed 30 lat (a konkretnie z 1988 roku) jest już dostępny w telewizji internetowej. To miejsce, w którym znajdziesz wiele różnych produkcji, nie tylko polskich, i obejrzysz je o dowolnej wybranej porze.  

Kogel Mogel 3 – film, który przypomina nam całą serię Kogel Mogel

Kogel Mogel 3 to film, który nawiązuje do poprzednich części serii komedii obyczajowych – Kogel Mogel. Ponownie spotykamy się z rodziną Solskich oraz Wolańskich i przeżywamy ich perypetie pełne niecodziennych przygód. Katarzyna Solska, już po rozwodzie, podejmuje pracę jako dyrektorka w szkole podstawowej. Mieszka ona ze swoją matką, we wsi Brzózki. Nagle niespodziewanie do kraju powraca jej syn, który spędził 10 lat na emigracji, mieszkając z ojcem w Holandii i jej życie staje ponownie do góry nogami. Pomysł chłopaka na własny biznes wpędzi go bowiem w niemałe kłopoty.

Tymczasem w rodzinie Wolańskich mąż oraz córka Barbary Wolańskiej mają już dość szalonych pomysłów kobiety i postanawiają się wyprowadzić. Oboje ruszają w pełną przygód podróż, podczas której Agnieszka (córka Wolańskich) poznaje Marcina, syna Solskiej.

Kogel Mogel 3 – w filmie nie mogło zabraknąć plejady gwiazd polskiej kinematografii

Kto zagrał w Kogel Mogel 3? Film może się pochwalić całą plejadą polskich gwiazd. Grażyna Błęcka – Kolska w roli Katarzyny Solskiej, Katarzyna Łaniewska w roli babci Solskiej, Nikodem Rozbicki w roli Marcina Zawada. To nie koniec! Ujrzymy także Zdzisława Wardejna (jako Mariana Wolańskiego), Ewę Kasprzyk (w roli Barbary Wolańskiej) oraz Aleksandrę Hamkało (w roli Agnieszki Wolańskiej).

W Kogel Mogel 3 zabrakło kilku aktorów znanych z poprzednich części serii, ale za to pojawiło się kilku nowych. W produkcji zagrali: Maciej Zakościelny, Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka oraz Wiktor Zborowski.

Kogel Mogel 3 – zapowiadana jest kontynuacja i czwarta częśc serii

Kogel Mogel 3 to nie ostatni z filmów z serii Kogel Mogel. Scenarzystka obrazu Ilona Łepkowska oznajmiła początkiem roku 2020, że zakończone zostały prace nad scenariuszem czwartej części Kogel Mogel. Będzie to ostatnia część filmów o tym tytule, a przynajmniej tak planuje Łepkowska.

Kogel Mogel 3 – gdzie obejrzeć tę polską komedię obyczajową?

Gdzie obejrzeć produkcję Kogel Mogel 3? Film jest dostępny w telewizji tradycyjnej, a także w nowoczesnej telewizji internetowej. XXI wiek podarował nam bowiem narzędzia w postaci platform i serwisów z filmami online. Do takich serwisów należy np. IPLA czy VOD player.pl. Co przemawia za tym, by założyć konto w telewizji internetowej? Przede wszystkim wysoka dostępność filmów wszystkich znanych gatunków, brak konieczności posiadania odbiornika telewizyjnego oraz możliwość obejrzenia wybranego dzieła kinematograficznego o dowolnej porze dnia lub nocy. To atuty, które z pewnością przyczyniły się do zwiększenia popularności oglądania filmów za pośrednictwem Internetu. I my także zachęcamy do takiej formy zapoznawania się z twórczością kinematograficzną!