2

Aktualizacja w aplikacji PolsatboxGo

Polsat Box Go będzie dostępny na polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzenia mobilne (Android, HMS i iOS) oraz Smart TV, Android TV, Apple TV oraz dekodery. W przypadku Ipli należy pobrać nową aplikację Polsat Box Go, a Cyfrowy Polsat Go automatycznie zaktualizuje się do wersji Polsat Box Go.

Aplikacja i jak z niej korzystać?

Aplikacja umożliwiająca odtwarzanie PolsatBoxGo jest dostępna na wielu platformach takich jak Huawei AppGallery oraz App Store czy w sklepie Google Play. W przypadku gdy jesteś użytkownikiem Ipla – wystarczy jedynie pobrać nową aplikację. Ta zaktualizuje się w pełni automatycznie. Nie musisz wykonywać dodatkowo żadnych ustawień i wprowadzać zmian. Po dosłownie kilkudziesięciu sekundach, do dwóch minut,, uzyskasz pełen dostęp do treści na PolsatBoxGo. Musisz też pamiętać, że aplikacja Polsat Go i PolsatBoxGo to dwie różne aplikacje, które oferują zupełnie odmienny zakres rozrywki.

Aplikacja może być pobrana na tablet lub smartfon, ale też na Smart TV. Taka aplikacja z systemem operacyjnym sygnowanym przez Android jest możliwa do pobrania w sklepie Google Play. Możliwe jest też zainstalowanie aplikacji, które działać będą na telewizorach Samsung Smart T. Już teraz dostępne są aplikacja na telewizory tej marki, które zostały wyprodukowane w latach 2017-2018, a w najbliższym czasie planowane jest udostępnienie aplikacji na telewizory z roczników 2019-2021 oraz odbiorniki sygnowane przez markę LG. Aplikacje działające na mniej powszechnych markach odbiorników telewizyjnych mają być opracowane w możliwie najkrótszym czasie, o czym stacja informować będzie na stronie internetowej polsatboxgo.pl, którego można też cały czas korzystać z użyciem każdej przeglądarki internetowej.

Oferta Polsatu – filmy, seriale oraz programy telewizyjne

Polsat Box Go to nowa usługa i aplikacja, która umożliwia bezpłatne odbiór znanych programów grupy Polsat w modelu z reklamami. W Polsat Go widzowie za darmo obejrzą najlepsze programy, które są im znane z niektórych kanałów sygnowanych przez Telewizje Polsatu. Dzięki temu możesz w sposób wygodny oglądać za pośrednictwem urządzeń mobilnych swoje ulubione programy oraz seriale. Wszystkie są dostępne w jednej witrynie internetowej, z której można korzystać na wielu urządzeniach – tabletach, smartfonach, a także komputerach i telewizorach. Smart Polsat Go wystartował już w sierpniu. Jeszcze więcej zalet ma nowy PolsatBoxGo. Tam znajdziemy nawet 100 filmów i seriali, a także dostęp do aktualnych wydarzeń sportowych i ich transmisje. Chromecast i AirPlay dla kanałów VOD i TV to możliwość pokazania tego, co oglądasz na telewizorze np. na smartfonie. Dla osób, które wcześniej korzystały z serwisu Ipla zarówno login, jak i hasło – pozostają bez zmian.